header
 

عنوان: فنون بازاریابی و تجارت اینترنتی


مخاطب: کسانی که مایلند در اینترنت به کسب و کار بپردازند
هدف: آموزش اصول اولیه و مهم برای شروع کار
زمان: 107 دقیقه
قيمت: 14800 تومان (به اين مبلغ حدود 3 تا 4 هزار تومان هزينه پستي كه توسط اداره پست محاسبه ميشود اضافه ميشود)

شماره پروانه انتشار از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد: 029036-00449-8 مورخ 91/6/26

شرح:

افراد بسیاری برای بازاریابی و فروش محصولات و خدماتشان سایتی را راه اندازی کرده اند اما موفق نبوده اند. چرا؟

کلید موفقیت یک وب سایت چیست؟

چرا یک سایت سریعاً به موفقیت و درآمدزایی میرسد اما سایت های دیگر سالها ناشناس می مانند؟برای اینکه یک سایت موفق داشته باشید باید از ابتدا با برنامه و با آگاهی شروع کنید و با فنون بازاریابی و تجارت اینترنتی آشنا باشید.

توجه داشته باشید سایت را چه خودتان طراحی کنید چه یک طراح سایت، شما باید این نکات را بدانید:نکات مهم در طراحی یک سایت تجاری کدامند؟
چگونه باید ترافیک موثر جذب کنید؟
چگونه ترافیک را به فروش تبدیل کنید؟
چگونه در اینترنت تبلیغ کنید؟
چگونه از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید؟
بهینه سازی سایت چیست و چگونه انجام می شود؟
چگونه می توان ازسایت گزارش گیری و آن را آنالیز کرد؟
چگونه طبق اصول بازاریابی فعالیت کنید؟
و ...برای اینکه یک سایت موفق باشد باید علاوه بر اینکه از نظر فنی بیعیب باشد با توجه به اصول بازاریابی و تجارت اینترنتی طراحی شده باشد. بعلاوه مدیران سایت باید بتوانند با استفاده از روشهای ترویجی و تبلیغاتی توجه مخاطبان موردنظر را به سایت جلب کرده و بتوانند ترافیک را به فروش تبدیل کنند. همچنین باید با گزارشگیری و آنالیز سایت بتوانند نقاط ضعف سایت را برطرف کنند و نقاط قوت آن را تقویت کنند. تمام این نکات و بسیاری از روشهای عملی آزمایش شده و تایید شده دیگر در این محصول آموزش داده شده اند.سوالات متداول

سوال: این محصول آموزشی برای چه کسانی است؟

پاسخ: مخاطبین این محصول افرادی هستند که یک وبسایت تجاری دارند یا به تازگی قصد راه اندازی یک وبسایت را دارند ولی با فنون بازاریابی و تجارت اینترنتی آشنا نیستند. هرکسی که می خواهد از یک سایت برای بازاریابی یا کسب درآمد استفاده کند باید سایت خود را طبق اصول بازاریابی طراحی کرده و به روش کار در اینترنت آشنا باشد.سوال: آیا این محصول، آموزش طراحی سایت و سئو است؟

پاسخ: خیر. در این محصول به مباحث فنی پرداخته نمیشود بلکه نکات مهمی آموزش داده میشوند که صاحبان سایت باید از طراحان سایت بخواهند آنها را در سایت پیاده کنند. همچنین روش هایی آموزش داده میشوند که با استفاده از آنها میتوانید بدون آنکه تخصص فنی داشته باشید تا حد زیادی سایت خود را بهینه کنید و به گزارشها و آمار مهم سایت دسترسی داشته باشید.سوال: آیا این محصول فقط به آموزش مبانی تئوری میپردازد یا شامل نکات عملی هم هست؟

پاسخ:در این محصول تاکید روی کاربردی بودن آن است و روشهای عملی آموزش داده میشوند که استفاده از آنها تاثیر زیادی در موفقیت سایت دارد. این روشها در زمینه تبلیغات اینترنتی، ایمیل مارکتینگ، فروش و ... هستند.سوال: با توجه به سرعت تغییرات در اینترنت آیا این آموزشها بروزرسانی میشوند؟

پاسخ: بلی شما میتوانید از طریق سایت کندوک (www.kandook.com)به اطلاعات و روشهای جدید دسترسی داشته باشید.سوال: آیا میتوان این محصول را روی گوشی یا mp3player نصب کرد؟

پاسخ: بلی. شما میتوانید فایلهای صوتی را روی گوشی یا mp3player کپی کرده و از آنها استفاده کنید.


   

post

garantee

banner2
روش خرید فهرست مقالات

بازگشت به صفحه اصلی

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

نقل از مطالب سایت با ذکر آدرس سایت آزاد است

تمام حقوق سایت متعلق است به رام ئیل شهباز

تحلیل آمار سایت و وبلاگ